U bekijkt het archief van 2020-2021 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van Reserven B.

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 5 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1St Lenaarts C550024815
2Zwarte Leeuw B5311181010
3Vlimmeren C532021139
4Minderhout B33001139
5Meerle42201296
6zoersel C42208116
7Loenhout B42209146
8K.F.C. Meer B42208136
9Brecht B5122675
10Wortel B513111164
11Sint Jozef B40406140
12Westmalle B40406220
Club Amai EGreen Technology Artez